Відео – bayky.com.ua

Встановлюємо захист!

Сьогодні разом з технічним директором мотосалону BAYKY Іваном Шумейко (він же Вано Шумейко) розберемося як та навіщо ставити захист на ваш мотоцикл.

Будь з нами та підкорюй світ Enduro!

HESU PromZona 2021

BAYKY на HESU PromZona 2021! Дивись у нашому відео, як райдери з усієї України готуються та проходять шалене enduro змагання по пекельній трасі

Hard Enduro Series of Ukraine (HESU) в Запоріжжі. Шалений драйв, напруга та емоції - ти точно не залишишся байдужим! Підписуйся  та підкорюй разом з нами світ Enduro змагань!

Команда BAYKY проводить check-up та прокачку Beta RR 300 Racing 2019 MY

Дивись у нашому відео як команда BAYKY проводить check-up та прокачку Beta RR 300 Racing 2019 MY та готуйся разом з нами до нового Enduro сезону!

BAYKY - ENDURO салон. Офіційний дилер легендарних італійських мотоциклів Betamotor.

Winter Enduro Challenge (WECh) 2021

Команда BAYKY продовжує репортажі з головних трас Enduro змагань України.

Цього разу, ми пробуємо підкорити Winter Enduro Challenge (WECh) 2021, які відбулись 6-7 березня у Винниках (Львівська область). Занурюйся в атмосферу справжніх Enduro випробувань разом з нами та нашим технічним директором Іваном Шумейко. Ми покажемо, як пройшли Winter Enduro Challenge (WECh) 2021, що відчувають учасники на трасі, згадаємо успіхи та перемоги інших райдерів.

Дивись прямо зараз та підписуйся! Попереду ще дуже багато цікавого!

Reverse Enduro Cup 2021

Привіт! Для тебе відео, яке допоможе зануритися в фантастичний світ ENDURO гонок!

Катай з нами на крутих байках Betamotor по шаленим трасам емоційної та надзвичайно захоплюючої гонки Reverse Enduro Cup!

Макс Лозовський, засновник BAYKY та досвідчений райдер ENDURO змагань, проведе для тебе екскурсію однією з найемоційніших та складних гонок, влаштованої мотоклубом ChuBikers. Інтерв’ю з учасниками, враження глядачів, атмосфера драйвової гонки –все це в нашому відео про Reverse Enduro Cup 2021!

Дивись та залучайся до світу ENDURO! А наш мотосалон BAYKY тобі в цьому допоможе! Дякуємо нашим друзям "То ми production" https://www.instagram.com/to_my_produ... за допомогу у створенні відео.